Brčanski kajakaši ekipno prvi u Gradiškoj

114

Na petoj međunarodnoj kajakaškoj regati u Gradiškoj, gdje je istovremeno realizovano i drugo kolo Premijer lige za kajakaše BiH, brčanski sportisti su zabilježili dvostruki trijumf: ekipni su prvaci i na regati i na drugom kolu premijer lige BiH.

Sportisti KKK „Haris Suljić“, njih dvadeset dvoje, koje je na ovo takmičenje prethodnog vikenda vodio trener Alen Zahirović, osvojili su 38 medalja u trkama na 200 i 500 metara, a u svim kategorijama. Nastupilo je 10 klubova iz Crne Gore, Slovenije, Srbije i BiH. U ekipnoj konkurenciji i na regati i u kajakaškoj ligi drugi su bili sportisti „Save“ iz Gradiške, a treći kajakaši „Doboj Istoka“.

Treće kolo Premijer lige BiH biće realizovano narednog vikenda, 9.avgusta u Brčkom na Ficibajru kada je na programu i međunarodno takmičenje „Savski cvijet“ na koje su, prema riječima trenera Zahirovića, pozvani klubovi iz Hrvatske, Srbije i BiH.

REZULTATI V Međunarodne regate „Gradiška 2015“ i I kolo Premijer lige BiH

Mlađi kadeti:
MK-1 500m Sejdić Vedad 3.mjesto
MK-2 500m Sejdić Vedad-Draganić Žarko 2.mjesto

Mlađe kadetkinje:
MK-2 500m Peljto Elma-Šadić Ema 3.mjesto

Kadeti:
K-1 500m Kalesić Armin 2.mjesto
K-2 500m Kalesić Armin-Fazlović Tarik 2.mjesto

Kadetkinje:
K-2 500m Zahirović Amila-Bajraktarević Elma 3.mjesto

Mlađi juniori:
K-1 500m Smajić Zenad 2.mjesto
K-1 500m Kalesić Armin 3.mjesto
K-2 500m Kalesić Armin-Smajić Zenad 2.mjesto
C-1 500m Crnogorčević Denis 1.mjesto

C-1 500m Pejić Branko 3.mjesto

Mlađe juniorke:
K-2 500m Redžić Negra-Ibrišević Elma 1.mjesto

Juniori:
K-1 500m Salkić Haris 2.mjesto
K-2 500m Salkić Haris-Knebl Boris 2.mjesto
K-4 500m Salkić-Gavrić-Smajić-Knebl 1.mjesto
K-1 200m Salkić Haris 2.mjesto
K-2 200m Salkić Haris-Knebl Boris 1.mjesto
K-4 200m Salkić-Gavrić-Smajić-Knebl 1.mjesto
C-1 500m Begić Alen 1.mjesto
C-1 500m Crnogorčević Denis 3.mjesto
C-1 200m Begić Alen 1.mjesto

Juniorke:
K-1 500m Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 500m Šadić Isaura 2.mjesto

Seniori:
K-1 500m Karahasanović Mirza 2.mjesto
K-2 500m Karahasanović Mirza-Ibrišević Sead 3.mjesto
K-4 500m Karahasanović-Ibrišević-Salkić-Knebl 1.mjesto
K-1 200m Karahasanović Mirza 1.mjesto
K-1 200m Ibrišević Sead 3.mjesto
K-2 200m Karahasanović Mirza-Ibrišević

Sead 1.mjesto
K-4 200m Karahasanović-Ibrišević-Salkić-Gavrić 1.mjesto
C-1 500m Pezerović Elvedin 2.mjesto
C-1 500m Begić Alen 3.mjesto
C-2 500m Pezerović Elvedin-Begić Alen 1.mjesto
C-1 200m Pezerović Elvedin 1.mjesto
C-1 200m Begić Alen 3.mjesto
C-2 200m Pezerović Elvedin-Begić Alen 2.mjesto

Seniorke:
K-1 500m Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 500m Šadić Isaura 2.mjesto

Zlato: 15 Srebro: 13 Bronza: 10

Ekipno regata:
1. KKK „Hariz Suljić“ Brčko 394
2. KKK „Sava“ Gradiška 253
3. KKK „Doboj Istok“ Doboj Istok 128

Ekipno liga:
1. KKK „Hariz Suljić“ Brčko 96
2. KKK „Sava“ Gradiška 70
3. KKK „Doboj Istok“ Doboj Istok 32

(Radio Brčko)

Prethodni postNovo osnivanje „Jedinstva 2015“ rukometaši obilježili utakmicom
Sledeći postGrad u kome je zabranjen turbo-folk

OSTAVI KOMENTAR

Unesite komentar
Unesite Vaše ime