Brčanski kajakaši na 14. prvenstvu BiH u Jajcu ponovo najbolji

205

U organizaciji kajak kanu kluba Jajce, na Velikom plivskom jezeru proteklog vikenda održano je 14. državno prvenstvo u kajaku i kanuu na mirnim vodama. Najuspješniji je bio kajak klub “Hariz Suljić” iz Brčko distrikta.

Ovogodišnje prvenstvo okupilo je takmičarke i takmičare iz deset najboljih bosanskohercegovačkih klubova, koji su u izuzetnom ambijentu nastojali osigurati najbolji rezultat.

KKK „Hariz Suljić“ Brčko distrikt je na ovom prvenstvu nastupio sa 26 takmičara i takmičarki. Osvojeno je ukupno 82 medalje

SUBOTA:

Mlađi kadeti 1000m:
MK-1 Sejdić Vedad 2.mjesto
MK-2 Sejdić Vedad-Draganić Žarko 2.mjesto

Mlađe kadetkinje 1000m:
MK-2 Peljto Elma-Šadić Ema 3.mjesto

Kadeti 1000m:
K-1 Kalesić Armin 2.mjesto
K-2 Kalesić Armin-Fazlović Tarik 1.mjesto
K-4 Kalesić A-Fazlović T-Sejdić V-Begović A 1.mjesto

Kadetkinje 1000m:
K-1 Zahirović Amila 3.mjesto
K-4 Zahirović A-Peljto E-Šadić E-Bajraktarević E 2.mjesto

Juniori 1000m:
K-1 Salkić Haris 1.mjesto
C-1 Begić Alen 1.mjesto
C-1 Crnogorčević Denis 3.mjesto
K-2 Salkić Haris-Gavrić Arsenije 2.mjesto
K-2 Knebl Boris-Smajić Zenad 3.mjesto
C-2 Crnogorčević Denis-Begić Alen 1.mjesto
C-2 Pejić Branko-Sejdić Eldin 3.mjesto
K-4 Salkić H-Knebl B-Gavrić A-Smajić Z 1.mjesto

Juniorke 1000m:
K-1 Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 Šadić Isaura 2.mjesto
K-2 Zahirović Armela-Šadić Isaura 1.mjesto
K-2 Redžić Negra-Ibrišević Elma 2.mjesto

Kadeti 500m:
K-1 Kalesić Armin 2.mjesto
K-2 Kalesić Armin-Fazlović Tarik 1.mjesto
K-4 Kalesić A-Fazlović T-Sejdić V-Begović A 1.mjesto

Kadetkinje 500m:
K-1 Zahirović Amila 3.mjesto
K-4 Zahirović A-Peljto E-Šadić E-Bajraktarević E 3.mjesto

Juniori 500m:
K-1 Salkić Haris 2.mjesto
C-1 Begić Alen 1.mjesto
C-1 Crnogorčević Denis 2.mjesto
K-2 Salkić Haris-Gavrić Arsenije 1.mjesto
C-2 Crnogorčević Denis-Begić Alen 1.mjesto
C-2 Pejić Branko-Sejdić Eldin 3.mjesto
K-4 Salkić H-Knebl B-Gavrić A-Smajić Z 2.mjesto

Juniorke 500m:
K-1 Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 Šadić Isaura 2.mjesto
K-2 Zahirović Armela-Šadić Isaura 1.mjesto
K-2 Redžić Negra-Ibrišević Elma 3.mjesto

Juniori 200m:
K-1 Salkić Haris 2.mjesto
C-1 Begić Alen 2.mjesto
C-1 Crnogorčević Denis 3.mjesto
K-2 Salkić Haris-Knebl Boris 1.mjesto
K-2 Smajić Zenad-Gavrić Arsenije 3.mjesto
C-2 Crnogorčević Denis-Begić Alen 1.mjesto
C-2 Pejić Branko-Sejdić Eldin 3.mjesto
K-4 Salkić H-Knebl-Gavrić A-Smajić Z 2.mjesto

Juniorke 200m:
K-1 Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 Šadić Isaura 2.mjesto
K-2 Zahirović Armela-Šadić Isaura 1.mjesto
K-2 Redžić Negra-Ibrišević Elma 3.mjesto

NEDELJA:

Mlađi juniori 1000m:
C-1 Crnogorčević Denis 2.mjesto
C-1 Pejić Branko 3.mjesto
K-2 Kalesić Armin-Smajić Zenad 1.mjesto
C-2 Crnogorčević Denis-Pejić Branko 1.mjesto
K-4 Kalesić A-Fazlović T-Smajić Z-Sejdić E 1.mjesto

Mlađe juniorke 1000m:
K-2 Redžić Negra-Ibrišević Elma 3.mjesto

Seniori 1000m:
K-1 Salkić Haris 2.mjesto
C-1 Begić Alen 3.mjesto
K-2 Karahasanović Mirza-Salkić Haris 1.mjesto
C-2 Pezerović Elvedin-Begić Alen 1.mjesto
K-4 Karahasanović M-Salkić H-Ibrišević S-Ćulum Z 2.mjesto

Seniorke 1000m:
K-1 Zahirović Armela 1.mjesto
K-1 Šadić Isaura 3.mjesto

Mlađi juniori 500m:
C-1 Crnogorčević Denis 2.mjesto
C-1 Pejić Branko 3.mjesto
K-2 Kalesić Armin-Smajić Zenad 2.mjesto
C-2 Crnogorčević Denis-Pejić Branko 1.mjesto
K-4 Kalesić A-Smajić Z-Sejdić E-Fazlović T 1.mjesto

Mlađe juniorke 500m:
K-2 Redžić Negra-Ibrišević Elma 1.mjesto

Seniori 500m:
K-1 Karahasanović Mirza 1.mjesto
K-1 Salkić Haris 3.mjesto
C-1 Pezerović Elvedin 2.mjesto
C-1 Begić Alen 3.mjesto
K-2 Karahasanović Mirza-Salkić Haris 1.mjesto
C-2 Pezerović Elvedin-Begić Alen 1.mjesto

Seniorke 500m:
K-1 Zahirović Armela 2.mjesto
K-1 Šadić Isaura 3.mjesto

Seniori 200m:
K-1 Karahasanović Mirza 1.mjesto
C-1 Pezerović Elvedin 2.mjesto
C-1 Begić Alen 3.mjesto
K-2 Karahasanović Mirza-Salkić Haris 2.mjesto
C-2 Delić E-Ibrišević S 3.mjesto
K-4 Knebl B-Gavrić A-Pezerović E-Begić A 3.mjesto

Seniorke 200m:
K-1 Zahirović Armela 2.mjesto
K-1 Šadić Isaura 3.mjesto

Zlato: 31
Srebro: 26
Bronza: 25

Plasman po kategorijama:
Mlađi kadeti-nje 2.mjesto
Kadeti-nje 1.mjesto
Mlađi juniori-ke 1.mjesto
Juniori-ke 1.mjesto
Seniori-ke 1.mjesto

Ekipni plasman:
1. KKK „Hariz Suljić“ Brčko 874
2. KKK „Sava“ Gradiška 431
3. KKK „Premium“ Brod 372
4. KKK „Jajce“ Jajce 255
5. KKK „Doboj Istok“- Doboj Istok 240
6. KKK „Zaveslaj“ Brčko 151
7. KKK „Maglaj“ Maglaj 114
8. KKK „Trebišnjica“ Trebinje 34
9. KKK „Drina“ Zvornik 30
10. KKK „Ušće“ Doboj 23

Prethodni postEvo kako da detaljno očistite vašu veš mašinu
Sledeći postAutor video-igre “Minecraft” Markus Persson mrzi što je milijarder

OSTAVI KOMENTAR

Unesite komentar
Unesite Vaše ime