Starac smrtno stradao u požaru

65

U požaru koji je izbio u porodičnoj kući u naselju Brka, smrtno je stradao Mensur Salkanović. Kako BDCTV saznaje na licu mjesta, požar je izbio u ranim jutarnjim satima iz za sada još neutvrđenih razloga. Na lice mjesta su veoma brzo stigli vatrogasci koji su ugasili požar. Nesretnog Salkanovića je kako tvrde komšije iz kuće izvukao sin ali nažalost suviše kasno.

Pripadnici policije Brčko distrikta su na licu mjesta izvršili uviđaj a Halid Emkić, viši stručni savjetnik šefa Policije za poslove informisanja je kazao da će o detaljima ovoga nesretnog događaja moći govoriti nakon završenog uviđaja na licu mjesta.

Prethodni postJP „Komunalno Brčko“ ostaje partner Pravosudnoj komisiji Brčko distrikta BiH u projektu izvršavanja rada za opšte dobro na slobodi
Sledeći postU rijeci Savi pronađeno tijelo nestale G.S iz Sandića

OSTAVI KOMENTAR

Unesite komentar
Unesite Vaše ime